עו"ד לתעבורה - לירן זילברמן

Back
 
  
 
  כרטיס LawDirect
 
   אודות  עו"ד לתעבורה - לירן זילברמן
 
עו"ד לתעבורה - לירן זילברמן

 
הבעיה העיקרית בתיקי שכרות היא עונש המינימום שקבע המחוקק ולפיו על בית המשפט להשית עונש כבד של פסילת רישיון נהיגה למשך שנתיים לפחות על מי שהורשע בעבירת נהיגה בשכרות. הדגש הוא על המילה "לפחות" מכיוון שבתיקים בהם כמות האלכוהול הנמצאת בדמו של הנהג היא גבוהה, יכול ואף מטיל בית המשפט עונשי פסילה ארוכים יותר, בצירוף עבודות שירות, מאסר על תנאי וקנס כספי גבוה במיוחד.

יש לזכור נקודה חשובה נוספת, לאחר שרשיון הנהיגה של אדם נפסל לתקופה העולה על שנה, כדי לקבל את רישיון הנהיגה שלו בחזרה הוא צריך לעבור מבחן נהיגה פעם נוספת. עו"ד לירן זילברמן טיפל במספר גדול של תיקי שכרות, סבוכים ומורכבים. כבוגר פרקליטות מחוז ת"א, לעו"ד לירן זילברמן הכרות עם תהליכי העבודה של רשויות המדינה ויכולת להתמודד עם כל ממצא שעולה מהבדיקות שעורכים השוטרים בשטח.

נהג החשוד בנהיגה בשכרות, עשוי לעבור בדיקה על ידי מכשיר "הינשוף" ובדיקת מאפיינים. במקרים מסויימים, עשוי להתבקש הנהג גם לעבור בדיקת דם לגילוי כמות האלכוהול בדמו. לבדיקות המאפיינים ולבדיקה במכשיר הינשוף יש כללים ברורים וחדים: כך למשל אם שוטר לא החליף את הפיה בטרם ביצוע הבדיקה, לעובדה זו תהיה משמעות רבה בגזירת העונש ותשמש ככלי שרת בידי עורך הדין לצורך הפחתת עונש המינימום.

עו"ד לירן זילברמן, זמין לשאלות 24 שעות ומייצג לקוחות בכל רחבי הארץ.
 

 

   
  דירוג הגולשים
 
   גולשים באתר דירגו את  עו"ד לתעבורה - לירן זילברמן  ב:
 
  טלפון
 
    הדפס עמוד  שלח לחבר  חייג:  
 
  הדירוג שלך
 
   דרג את עו"ד לתעבורה - לירן זילברמן   
 
   

  עורכי דין נוספים בתחום...
 
 
 

עו"ד לתעבורה - משה גולדצוויג

 
עו"ד לתעבורה - משה גולדצוויג
  עו"ד לתעבורה - משה גולדצוויג - יעוץ משפטי לפרטיים ולתאגידים מהארץ ומחו"ל. המשרד עוסק בליווי כל סוגי התביעות והופעה בפני כל הערכאות.
 
 
עו"ד לתעבורה - משה גולדצוויג
 עו"ד לתעבורה - עמי טלמור

 
עו"ד לתעבורה - עמי טלמור
  עו"ד עמי טלמור בעל ניסיון רב בשנים ובעל בקיאות רבה בתחום התעבורה מכיר את כל ההיבטים של חוקי התעבורה ומייצג לקוחות רבים במקרי תעבורה פשוטים ומורכבים כאחד.
 
 
עו"ד לתעבורה - עמי טלמור
 072-2575270עו"ד לתעבורה - רועי שעיה ושות

 
עו"ד לתעבורה - רועי שעיה ושות
  עו"ד לתעבורה רועי שעיה ושות - עוסק במשפט התעבורה על כל רבדיו לרבות יצוג בבית המשפט השונים לתעבורה
 
 
עו"ד לתעבורה - רועי שעיה ושות